piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zaproszenie na konsultacje społeczne dot. budowy gazociągu

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A. ZAPRASZA NA KONSULTACJE SPOŁECZNE

Informujemy, że w związku z planowaną na lata 2024-2026 budową gazociągu na odcinku Gardeja-Gustorzyn 4 października br. w godzinach 9.00-17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w miejscowości Rogóźno będzie możliwość zapoznania się przebiegiem trasy, harmonogramem projektu, a także procedurą wypłaty odszkodowań.

Do udziału w konsultacjach zachęcamy głównie mieszkańców miejscowości: Grabowiec, Wielkie Lniska, Skarszewy, Stary Folwark.

Wszelkie uwagi i pytania dotyczące projektu można przesyłać w terminie 7 dni od daty organizacji Konsultacji Społecznych na adres poczty elektronicznej: komunikacja.gdansk@gaz-system.pl oraz na adres: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku, Wałowa 47, 80-858 Gdańsk dopiskiem „Konsultacje Gustorzyn – Gardeja”.

Więcej informacji o inwestorze i projekcie znajdą Państwo na stronie: https://www.gaz-system.pl/nasze-inwestycje/krajowy-system-przesylowy/gustorzyn-gardeja/

Szczegółowy harmonogram konsultacji społecznych

Plakat promocyjny