piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

27 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi, Szkoły Podstawowej w Sosnówce oraz Gminnego Przedszkola w Małym Rudniku. W bieżącym roku o wyższy stopień awansu zawodowego ubiegało się czworo nauczycieli. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, akt mianowania otrzymali:

• Pani Katarzyna Burchardt
  • Pani Katarzyna Bujak
  • Pani Anna Frączek
  • Pan Paweł Lewandowski

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczył Pan Andrzej Rodziewicz Wójt Gminy Grudziądz. W uroczystości udział wzięła również Pani Iwona Ślusarska Kierownik Referatu Oświaty.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy wszystkim satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela, dalszego rozwoju zawodowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Data dodania 30.08.2021