czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wakacyjne Podwórko z biblioteką. Oferta zajęć dla dzieci

Gminna Biblioteka Publiczna w Małym Rudniku serdecznie zaprasza na cykl zajęć dla najmłodszych czytelników. Na Wakacyjnym Podwórku na dzieci będzie czekać moc wrażeń. Wspólne gry, zabawy przed i po czytaniu, a także tematyczne zajęcia kreatywne będą wypełniały czas spotkania. Dzieci zostaną zabrane w literacką podróż od plaży, po sam kosmos. Uczestnicy zajęć, za pomocą różnych technik plastycznych i dostarczonych materiałów zabawią się w twórczych projektantów. Zrealizują swoją wizję kolorowej biblioteki, jak i własnej torby na książki.

Serdecznie zapraszamy na blok zajęciowy, który odbędzie się w głównej bibliotece w Małym Rudniku w dniach 26-27 sierpnia oraz w filii w Mokrem 24-25 sierpnia. Warsztaty w tych dniach rozpoczną się o godzinie 11.00.

Jednocześnie informujemy, że liczba uczestników jest ograniczona. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, drogą telefoniczną lub na miejscu w bibliotekach.

Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Więcej informacji na stronie www.malyrudnik.naszabiblioteka.com

Data dodania 20.08.2021