czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Festyn rodzinny i Połowinki Wakacyjne na plaży Delfin.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” wspólnie z Gminą Grudziądz  zorganizowali  na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego „Delfin” w Białym Borze 31 lipa br. festyn rodziny połączony z „Połowinkami Wakacyjnymi Gminy Grudziądz”.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. W imprezie uczestniczyli rachmistrzowie Narodowego Spisu Powszechnego. Punkt spisowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Prowadzący połowinki nie pozwolił nudzić się zebranej publiczności. Festyn rozpoczęto od zabaw i animacji dla najmłodszych. Dla każdego uczestnika animacji przygotowano skromny upominek. Ośrodek Zdrowia w Mokrem promował Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19. Instruktor ZUMBY dla osób, które chciały wziąć udział w zabawie, przeprowadził pokaz tańca. Do ciekawszych atrakcji festynu należały: dojenie kozy i krowy, rzuty do dmuchanej tarczy DART, konkursy sprawnościowe dla najmłodszych, pokazy sprzętu pożarniczego, kąpiel w pianie oraz wspólne grillowanie.

Nikt podczas imprezy nie mógł narzekać na nudę. Wieczorem odbyła się zabawa taneczna.

Nad bezpieczeństwem uczestników festynu czuwała Ochotnicza Straż Pożarna  z Piask i ratownicy medyczni.

Data dodania 02.08.2021