piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Kolejne dofinansowania dla naszego samorządu

Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz odebrał z rąk Wicemarszałek Województwa Anety Jędrzejewskiej promesy Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na dofinansowanie zadań inwestycyjnych pn:

- Budowa Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Nowej Wsi na kwotę 400.000,00 zł. To kontynuacja dofinansowania budowy i wyposażania już realizowanej inwestycji.

- Budowa pomieszczeń szatniowo-socjalnych przy boisku sportowym w miejscowości Szynych na kwotę 18.000,00 zł. Dofinansowanie zostało przyznane w ramach programu pn. „Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa”.

Uroczystość odbyła się 12 lipca w miejscowości Bobrowniki pow. lipnowski.

Data dodania 13.07.2021