piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Remont budynku przy Piaski 20 zakończony

W ostatnim czasie zakończyła się inwestycja pn: Przebudowa i remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego Piaski 20”.

Dzięki tej realizacji udało się kompleksowo wyremontować i przywrócić do użytku 3 lokale mieszkalne.

Gmina Grudziądz pozyskała na ten cel wsparcie finansowe z Funduszu Dopłat w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego w wysokości 235 133,91 zł.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 441 804,47 zł.

Zakres robót obejmował m.in. docieplenie ścian zewnętrznych oraz wykonanie nowej elewacji, wykonanie nowego pokrycia dachu wraz z opierzeniami blacharskimi, montaż nowej instalacji gazowej, elektrycznej oraz wodno – kanalizacyjnej, montaż nowej stolarki okiennej oraz drzwiowej, wykonanie robót wykończeniowych wraz z montażem niezbędnej armatury sanitarnej oraz kotłów gazowych C.O.

Głównym wykonawcą była firma Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz ze Zbiczna.

Data dodania 30.06.2021