piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Mokre - „Remont Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Mokrem” oraz „Docieplenie budynku Ośrodka Zdrowia w Mokrem wraz z robotami towarzyszącymi”.

W okresie od marca do sierpnia 2011 roku trwały prace związane z remontem WOZ Mokre. Realizacja projektu odbyła się w całości z budżetu gminy. Za kwotę 500 000,00 zł gruntownie wyremontowano i zmodernizowano ośrodek zdrowia. Przebudowano m.in. gabinety lekarskie, rejestrację, poczekalnię, a także przystosowano istniejące powierzchnie znajdujące się na piętrze budynku do celów administracyjnych. W całości wymieniono stolarkę okienną i docieplono budynek. Wejście do ośrodka wyposażono w podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Data dodania 16.09.2011