środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

KONSULTACJE SPOŁECZNE WS. OPRACOWANIA PLANISTYCZNEGO GMINY

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju utrudniła również  organizację spotkań w ramach prowadzonych konsultacji społecznych. Znając terminy „luzowania” obostrzeń przedstawiamy harmonogram wcześniej odwołanych spotkań.

31.05.2021 r., godz. 16.30 Szkoła Podst. w Wałdowie Szl.

07.06.2021 r., godz. 16.30 Szkoła Podstawowa w Piaskach

08.06.2021 r., godz. 16:30 Świetlica wiejska w Rozgartach

10.06.2021 r., godz. 16.30 Świetlica wiejska w Zakurzewie

W ramach przeprowadzanych konsultacji w maju będziemy organizować tzw. mobilne punkty konsultacyjne, które będą zlokalizowane przy szkołach na terenie gminy. Punkty będą działały w godzinach 7:45-9:45.

Ponadto informujemy, że w przypadku podtrzymania lub wprowadzenia nowych obostrzeń spotkania odbędą się w innym terminie.

Zapraszamy Mieszkańców do udziału w konsultacjach!

Data dodania 17.05.2021