piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Na terenie gminy powstanie nowa infrastruktura rekreacyjna

Miło nam poinformować, że Gmina Grudziądz otrzyma dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania – Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję na realizację zadania pn. „Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie placu zabaw i urządzeń fitness na terenie Gminy Grudziądz- etap I”.
Zadanie będzie obejmować montaż urządzeń zabawowo - sprawnościowych, montaż elementów małej architektury w miejscowości Parski, montaż urządzeń zabawowo - sprawnościowych, montaż elementów małej architektury, urządzeń elementów siłowni zewnętrznej w miejscowościach Ruda oraz Zakurzewo.

Całkowita wartość zadania wyniesie 297.322,50 zł,
z czego kwota dofinansowania stanowi 147.025,00 zł

Projekt będzie realizowany w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Data dodania 27.04.2021