piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zaczynamy remont remizo-świetlicy w Wielkim Wełczu!

Dziś, 15 kwietnia Gmina Grudziądz podpisała umowę z wykonawcą na wyremontowanie remizo-świetlicy w Wielkim Wełczu. Odnowieniem pomieszczeń zajmie się firma Grzegorz Urbański Usługi Remontowo Budowlane Urbud ze Smętowa Granicznego, która złożyła najlepszą ofertę przetargową.

Ekipa budowlana rozpocznie prace remontowe już w najbliższych dniach, a polegać będą one będą m.in. na odnowieniu posadzek, ścian i sufitów, poszerzeniu otworów drzwiowych czy wykuciu otworu okiennego. Planowo wszystkie prace mają zakończyć się tuż po wakacjach. Koszt remontu wyniesie łącznie 247 199,62 zł brutto.

Inwestycja pn. „Odnowa i doposażenie remizo-świetlicy w Wielkim Wełczu na cele aktywizacji i integracji mieszkańców” jest współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 7. Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, Działanie 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność.

Data dodania 15.04.2021