środa, 17 kwietnia 2024

Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Ruszył przetarg na budowę sieci kanalizacyjnej w Piaskach i Linarczyku

Wczoraj, 13 kwietnia ogłosiliśmy przetarg na realizację nowej inwestycji na terenie naszej gminy, jaką będzie budowa sieci kanalizacyjnej w Piaskach i Linarczyku. Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty na wykonanie robót budowlanych w terminie do 29 kwietnia.

Inwestycja  pod nazwą „Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Piaski i Linarczyk - Etap IB” jest objęta wnioskiem o przyznanie pomocy na operację typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Na wykonanie sieci liczącej łącznie ponad 5 kilometrów długości Gmina Grudziądz otrzymała dofinansowanie w kwocie 978.294,00 zł.

Szczegóły dotyczące przetargu dostępne są pod linkiem: http://bip.grudziadz.lo.pl/przetarg/7178/zp-271-1-4-2021

Poglądowy schemat przebiegu sieci kanalizacyjnej Piaski-Linarczyk:

poglądowy schemat przebiegu sieci kanalizacyjnej Piaski-Linarczyk

schemat przebiegu sieci kanalizacyjnej Piaski-Linarczyk

Data dodania 14.04.2021