piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Dotacje z urzędu pracy na własną firmę

Informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy prowadzi nabór wniosków dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Z dotacji mogą skorzystać osoby, które m.in. w ostatnim półroczu stracili pracę z winy pracodawcy.

Co zyskuje przyszły przedsiębiorca?
- dotację w wysokości 21.735,00 zł netto na rozpoczęcie działalności gospodarczej
- wsparcie tzw. pomostowe w kwocie 5,4 tys. zł przez pierwszych 6. miesięcy na bieżące koszty działalności firmy.

Osoby mające pomysł na własną działalność gospodarczą mogą uzyskać szczegółowe informacje o projekcie pod numerami tel. 56 64-38-424 lub 56 64-38-441.

więcej informacji w tym temacie znajdą Państwo na stronie internetowej PUP: grudziadz.praca.gov.pl/

Data dodania 01.04.2021