czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Przedsiębiorco – wypełnij ankietę i pomóż w rozwoju gminy

Wraz z początkiem tego roku Wójt Gminy Grudziądz rozpoczął przygotowania do opracowania planu rozwoju gospodarczego dla naszej gminy. Zależy nam na rzetelnym zidentyfikowaniu potrzeb rozwojowych zarówno z perspektywy gminy, jak i przedsiębiorców prowadzących działalność na jej terenie.

Jeśli jesteś więc przedsiębiorcą i chciałbyś podzielić się swoją opinią w tym temacie, wypełnij ankietę, która pomoże nam wnikliwie zdiagnozować potrzeby naszego lokalnego środowiska biznesowego.

Wypełnione ankiety prosimy dostarczać do Urzędu Gminy Grudziądz do 30 kwietnia. Można je również przesyłać drogą emailową na adres: t.przytula@grudziadz.ug.gov.pl. Liczymy na Wasze wsparcie!

Data dodania 31.03.2021