piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

50 lecie pożycia małżeńskiego

16 lutego w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyła się uroczystość wręczenia medali Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie.

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Zastępcą Kierownika GOPS Aleksandrą Ostrzycką wręczyli dwóm parom medale oraz listy gratulacyjne Państwu Narloch z Białego Boru oraz Państwu Misiak z Kobylanki. Obie pary w ubiegłym roku obchodziły jubileuszową 50. rocznicę ślubu.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.

Data dodania 16.02.2021