czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Otwarcie dróg gminnych Biały Bór - Pieńki Królewskie

12 lutego w Białym Borze odbyło się otwarcie wyremontowanych dróg gminnych.  Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn. „Rozbudowa dróg gminnych relacji Biały Bór – Pieńki Królewskie”. Rozbudowa dotyczyła dróg gminnych nr 040151C, 040473C oraz 040474C o łącznej długości ok. 1,42 km.

Inwestycję dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Celowego – Fundusz Dróg Samorządowych (FDS) w wysokości 1 967 160,00 zł. Jej całkowita wartość wyniosła 4 095 773,51 zł.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Anna Gembicka, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Józef Ramlau, Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Sołtys Białego Boru Jerzy Czapla.

Data dodania 15.02.2021