czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Płatności za odpady komunalne w 2021 roku

Przypominamy o dokonywaniu płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 dnia następnego miesiąca. Opłata przy selektywnym zbieraniu odpadów wynosi 20 zł od osoby, natomiast oplata przy nieselektywnym zbieraniu odpadów wynosi  42 zł. Wpłat prosimy dokonywać na indywidualny numer rachunku bankowego.

Informujemy również, że od 2021 roku druki przelewów na opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi nie będą wysyłane do mieszkańców, dlatego prosimy dokonywać wpłat na indywidualny numer rachunku bankowego.

Data dodania 22.01.2021