sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Wójt rozmawia w Warszawie o komunikacji autobusowej

Na zaproszenie Pani Poseł Pauliny Matysiak (Lewica Razem) Wójt Andrzej Rodziewicz wziął w poniedziałek udział w spotkaniu dotyczącym organizacji transportu autobusowego w gminie i mieście Grudziądz. W czasie trwających ponad dwie godziny rozmów, na których obecni byli również Poseł Mariusz Kałużny (Solidarna Polska) i Poseł Paweł Szramka (niezrzeszony), Wójt szczegółowo opowiedział o obecnie funkcjonującym układzie transportu zbiorowego w naszym regionie.

Wynikiem tych rozmów była propozycja podjęcia przez parlamentarzystów dalszych kroków, które mogą pomóc w znalezieniu najlepszego dla wszystkich rozwiązania całej sprawy.

Przebieg dalszych wydarzeń będziemy przekazywać Państwu na bieżąco.

Data dodania 19.01.2021