sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Nowy rozkład jazdy w dni nauki szkolnej

Szanowni Państwo.

Od dnia 18 stycznia 2021 r. zaczyna obowiązywać nowy rozkład jazdy w dni nauki szkolnej.Nowe rozkłady dostępne są TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane wnioski, sugestie i propozycje, które wzięliśmy pod uwagę tworząc nowy rozkład jazdy na dni szkolne. Prezentowane rozkłady mają charakter tymczasowy i będą obowiązywały do czasu wydania zgody przez Prezydenta Grudziądza na korzystanie z dostępnych przystanków zlokalizowanych na terenie Grudziądza. Rozmawiamy również z właścicielami terenów prywatnych, gdzie potencjalnie mogłyby powstać kolejne przystanki na terenie miasta. Tym samym bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Informujemy, że od dnia dzisiejszego w punkcie stacji paliw na terenie Intermarche można nabyć bilety miesięczne. Bilety miesięczne obowiązują zawsze od 1szego do ostatniego dnia miesiąca. Pierwszy bilet miesięczny należy zakupić w punkcie okazując dokument tożsamości. Nie jest potrzebne zdjęcie, ponieważ bilet wydawany jest w formie karty elektronicznej. Aby móc skorzystać z ulgi ustawowej należy przy każdorazowym zakupie biletu miesięcznego przedstawić dokument uprawniający do skorzystania z danej ulgi (np. legitymacja szkolna, legitymacja emeryta, rencisty itp.). Bilety na kolejne miesiące można zakupić również bezpośrednio u kierowcy autobusu.

Na rozkładach jazdy zamieszczonych na słupkach przystankowych u dołu strony znajduje się numer telefonu do dyspozytora, u którego można uzyskać bieżące informacje o ewentualnych utrudnieniach w kursowaniu autobusów.

Data dodania 15.01.2021