sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Trwają warsztaty w ramach projektu „Aktywizacja społeczna seniorów na terenie sołectwa Turznice w Gminie Grudziądz”

Uczestnicy projektu „Aktywizacja społeczna seniorów na terenie sołectwa Turznice w Gminie Grudziądz” po raz kolejny wzięli udział w warsztatach kulinarnych.

W trakcie warsztatów kulinarnych seniorzy mają okazję do wymiany przepisów, doświadczeń oraz rozmów o kuchni. Po zakończeniu części warsztatowej seniorzy wspólnie kosztują wcześniej przygotowane potrawy, spędzając czas w miłej atmosferze.

Celem głównym projektu jest włączenie społeczne 20 osób z grupy osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym głównie z powodu niesamodzielności z terenu sołectwa Turznice w Gminie Grudziądz poprzez realizację warsztatów aktywizujących te osoby w terminie od 12.2019 r. do 03.2020 r.

Kwota kosztów całkowitych wynosi 52 640,00 zł.

Kwota kosztów kwalifikowanych 52 640,00 zł.

Kwota dofinansowania 50 000,00 zł.

Wsparcie finansowe pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję” – http://www.vistula.org/

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestniczki przy zajęciach

Wyroby