Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich

Miło nam poinformować, że zawodnicy trenujący w UKS Orion Gmina Grudziądz wrócili z workiem medalami z Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich, które odbyły się w 5-6 grudnia w Pruszkowie. Zdobyli łącznie 7 medali.

Igor Pietrzak zdobył złoty medal w wyścigu eliminacyjnym w kat. klas VII chłopców.

Małgorzata Pyszora zdobyła złoty medal w wyścigu punktowym oraz brązowy medal w wyścigu na 250m ze startu lotnego w kat. klas V dziewcząt.

Aleksander Kasprowicz zdobył dwa srebrne medale w wyścigach na 250m ze startu lotnego oraz eliminacyjnym w kat. klas VII chłopców.

Jakub Mielewski zdobył brązowy medal w wyścigu punktowym w kat. klas VII chłopców.

Sebastian Hinz zdobył brązowy medal w wyścigu scratch w kat. klas VII chłopców.

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej w naszym w zawodach wzięło udział aż 240 zawodników. Jest to również ciężki czas pod względem możliwości przygotowania wysokiej formy zawodników na imprezy docelowe. Nasi młodzi zawodnicy oraz ich trener Artur Pajer zasłużyli na najwyższe słowa pochwały. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie pochodzi na fanpage profilu „UKS ORION Ruda Gmina Grudziądz”