wtorek, 14 maja 2024

Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Wigilijna paczka dla seniora z gminy Grudziądz

„Dzielmy się z innymi radością Świąt.”

Wiemy jak ważne dla wszystkich jest wspólne świętowanie, dzielenie się opłatkiem a przede wszystkim zjedzenie z rodziną i  przyjaciółmi  wspólnej wieczerzy wigilijnej. Niestety w dobie pandemii  wiele osób starszych i samotnych z Gminy Grudziądz spędzi te Święta z dala od najbliższych. To będzie trudny czas dla każdego z nich.

W związku z zaistniałą sytuacją Wójt Gminy Grudziądz przygotował wigilijną paczkę z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, które zostaną przekazane  seniorom osobiście w dniu 23 grudnia 2020 r.

Dlatego bardzo prosimy osoby starsze, które będą spędzać święta samotnie,  by zwróciły się  do Urzędu Gminy w Grudziądzu.  Prosimy o kontakt pod numer telefonu:  512-905-047   lub  56  46 63 479 wew. 126, 129, 141 , pod którym otrzymacie Państwo szczegółowe informacje na ten temat. Zgłoszenia przyjmowane będą przez pracowników socjalnych  do dnia 10.12.2020 r.

Wesprzemy również tych seniorów , którzy zostaną zgłoszeni do nas przez sołtysów, znajomych czy  sąsiadów. Mamy nadzieję, że taka paczka sprawi każdemu  dużo radości.

Data dodania 25.11.2020