czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Przypominamy o przyjętych zasadach obsługi interesantów

Interesanci mogą kontaktować się osobiście z pracownikami merytorycznie odpowiedzialnymi za dane sprawy na parterze budynku przy 4 przygotowanych stanowiskach. Dla osób oczekujące na załatwienie swojej sprawy, w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych przygotowaliśmy specjalne miejsce.

Do urzędu należy wejść w maseczce ochronnej bądź innej przesłonie twarzy zasłaniającej usta i nos. Po wejściu do urzędu należy dokonać dezynfekcji rąk (w BOI została ustawiona „automatyczna stacja do dezynfekcji rąk”). Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości od innych interesantów i pracowników urzędu.

Ponadto informujemy, że dostarczone dokumenty podlegają 48 godzinnej kwarantannie. Wszelkie dokumenty tj. pisma, wnioski, faktury należy złożyć do wystawionej przed urzędem urny.

Pracownicy urzędu dostępni są pod numerem telefonu 56 45 111 11 oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej ug@grudziadz.ug.gov.pl oraz poprzez platformę EPUAP.

Wszystkie bieżące sprawy dotyczące naszej gminy staramy się w najszybszym możliwym czasie publikować na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i stronie internetowej gminy.

Data dodania 17.11.2020