piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Przebudowa i remont budynku mieszkalnego w Piaskach

16 listopada 2020 r. w Piaskach odbyło się przekazanie placu budowy inwestycji pn. „Przebudowa i remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego Piaski 20.”

Wykonawcą został Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz ze Zbiczna.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie 441.804,47 zł. Na ten cel Gmina Grudziądz pozyskała dofinansowanie w wysokości 45% z Funduszu Dopłat w ramach realizacji przez Bank Gospodarstwa Krajowego rządowego programu budownictwa komunalnego.

W ramach przedsięwzięcia zostaną wyremontowane 3 lokale komunalne wchodzące w zasób mieszkaniowy Gminy Grudziądz. Do głównego zakresu robót należą: prace rozbiórkowe, wykonanie izolacji pionowych ścian piwnicznych i fundamentowych, prace dociepleniowe, wykonanie nowego pokrycia dachu z opierzeniami blacharskim, roboty tynkarskie i elewacyjne, roboty wykończeniowe wewnętrzne, roboty instalacyjne wewnętrzne i zewnętrzne.

Zakończenie inwestycji planowane jest na 30 kwietnia 2021 roku.

Data dodania 17.11.2020