piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Trzy złote medale w kolarstwie torowym

Miło nam poinformować, że mieszkaniec Gminy Grudziądz Marek Skórski z powodzeniem wystąpił podczas Orlen Mistrzostw Polski Masters w Kolarstwie Torowym, które odbyły się 24-25 października w Pruszkowie.

Pan Marek zdobył trzy złote medale w następujących konkurencjach: Sprint na 200m kat. M50+, 500m ze startu zatrzymanego kat. M50+ oraz w sprincie drużynowym. Mieszkaniec naszej gminy również pokazał się z bardzo dobrej strony występem w Keirinie awansując do finału.

Organizatorem mistrzostw była Fundacja Sportowa Tołomanow Team. Warto nadmienić, że Marek Skórski jest członkiem rady fundacji, która w roli organizatora zdała egzamin z wyróżnieniem.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania 26.10.2020