Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

niedziela, 20 września 2020

Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

GOK nabiera nowych kształtów!

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
Praca wre na placu budowy Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku. Właśnie zakończyły się prowadzone przez dwa miesiące niezbędne prace rozbiórkowe, a robotnicy już stawiają fundamenty pod nowy budynek.

Niewiele pozostało po starej konstrukcji GOK-u. W jej miejsce powstanie większy i nowocześniejszy budynek, który stanie się centrum życia kulturalnego naszej gminy. Na ten moment zachowano i zabezpieczono część bryły zajmowaną przez Ochotniczą Straż Pożarną, gdzie zaplanowane prace zaczną się na późniejszym etapie.

Na placu budowy wylano właśnie ławy fundamentowe pod nowy budynek, a prace postępują z dnia na dzień. Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest firma ŻARBUD Michał Żarłok z Korzeniewa.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach naboru ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.

Zdjęcie przedstawia teren budowy Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku

Zdjęcie przedstawia teren budowy Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku