wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim

W dniu 26 sierpnia br. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz spotkał się z Panem Krzysztofem Sulerzyckim - ustępującym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Stanisława Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim, któremu w obecności dyrektorów gminnych jednostek oświatowych podziękował za 22 lata kierowania szkołą i dbania o jej rozwój.

Następnie Pan Wójt wręczył akt powierzenia obowiązków dyrektora Pani Dorocie Pawlikowskiej-Gralla, która z dniem 1 września 2020 r. zastąpi na tym stanowisku Pana Krzysztofa Sulerzyckiego.

Data dodania 28.08.2020