czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Nieodpłatne przekazanie nieruchomości na rzecz gminy

Dziękujemy Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa Odział Terenowy w Bydgoszczy (KOWR) za nieodpłatne przekazanie nieruchomości gruntowej w miejscowości Wielkie Lniska. Grunt został przekazany 30 lipca 2020 na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy KOWR a Gminą w dniu 13 maja 2020 r.

Powierzchnia nieruchomości wynosi 2.2502 ha, a jej wartość oszacowano na 140.104,00 zł. W głównej mierze stanowi drogę dojazdową do strzelnicy.

Przekazanie nieruchomości otwiera Gminie Grudziądz drogę do pozyskania zewnętrznych środków finansowych, które umożliwią realizację planów związanych z przywróceniem strzelnicy sportowej w Wielkich Lniskach.

Data dodania 31.07.2020