niedziela, 28 kwietnia 2024

Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Remont drogi gminnej w Wielkim Wełczu zakończony

17 lutego br. zostały zakończone roboty budowlane związane z realizacją projektu pn. "Przebudowa drogi gminnej nr 040101C relacji Wielki Wełcz – Okrągła Łąka ".

W ramach wykonanych prac przebudowano w technologii nawierzchni bitumicznej 0,830 km drogi nr 040101C relacji Wielki Wełcz – Okrągła Łąka.

Całkowita wartość zadania wyniosła 1 854 952,98 zł.

Wniosek o przyznanie pomocy na przebudowę nawierzchni drogi gminnej nr 040101C relacji Wielki Wełcz – Okrągła Łąka został złożony w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Zarząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem, lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość dofinansowania wyniosła 952 565,00 zł.

Data dodania 19.02.2020