czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Koncepcja nazw ulic w Małym Rudniku

Gmina Grudziądz przystąpiła do realizacji projektu związanego z nadaniem nazw ulic w miejscowości Mały Rudnik.

Poniżej prezentujemy mapę z koncepcją nadanych nazw drogom gminnym, powiatowym i drogom wewnętrznym. Ponadto informujemy, że mapy wiszą również na sołeckich tablicach ogłoszeń  oraz na płocie przedszkola w Małym Rudniku.

Na wszelkie Państwa propozycje ewentualnej zmiany nazwy ulicy czekamy do 31 lipca 2020 roku w formie pisemnej, bądź elektronicznej.

W przypadku zaproponowania nazwy ulicy innej niż podana w przedstawionej koncepcji, do wniosku o zmianę nazwy ulicy proszę dołączyć podpisy właścicieli wszystkich posesji zlokalizowanych przy danej drodze.

Zamieszczamy również informator dla mieszkańców Małego Rudnika, w którym zawarto wykaz niezbędnych formalności, których należy dopełnić po nadaniu nazwy ulicy wraz z numerem porządkowym.

MAPA Z NAZWAMI ULIC DO POBRANIA

INFORMATOR DLA MIESZKAŃCA