czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Promesa z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

6 lipca w Ośrodku Kultury w Chełmży Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz wziął udział w spotkaniu samorządowców z Premierem Mateuszem Morawieckim.

Podczas spotkania Prezes Rady Ministrów wręczył Starostom, Burmistrzom i Wójtom symboliczne czeki będących zarazem promesą otrzymania środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Gmina Grudziądz otrzymała czek na kwotę 2.290.794,00 zł.

Data dodania 07.07.2020