czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W ramach środków przyznanych przez organ prowadzący, dyrektorzy szkół Gminy Grudziądz przyznali stypendium za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020. Dwustu trzech uczniów naszych szkół otrzymało nagrody pieniężne. Łączna kwota przyznanego stypendium wynosiła dwadzieścia tysięcy trzysta złotych.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymuje uczeń, który spełnia następujące wymagania:

- uzyskał średnią ocen nie niższą niż 5,0;

- otrzymał wzorową ocenę z zachowania.

Natomiast stypendium sportowe jest przyznawane uczniowi, który:

- uzyskał najwyższe wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu co najmniej powiatowym;

- brał udział w finałach na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości i konsekwencji w samodoskonaleniu. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, życząc dalszych sukcesów.

Data dodania 03.07.2020