wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

APEL WÓJTA GMINY GRUDZIĄDZ DO ROLNIKÓW POSZKODOWANYCH PRZEZ GRUPĘ PRODUCENTÓW ,,ZIARNO’’ Z CICHORADZA

AHerb Gminy GrudziądzPEL WÓJTA GMINY GRUDZIĄDZ DO ROLNIKÓW     POSZKODOWANYCH PRZEZ GRUPĘ
PRODUCENTÓW ,,ZIARNO’’ Z CICHORADZA

W związku z kontynuacją działań prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Toruniu w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Grupę Producentów ,,Ziarno’’ z Cichoradza Wójt Gminy Grudziądz apeluje do potencjalnych poszkodowanych o zgłaszanie się do Biura Poselskiego Pana Mariusza Kałużnego (ul. Kopernika 7/1, 87-100 Toruń, tel. 781 313 395) lub najbliższej Komendy Policji.

Zgłaszanie się rolników pozwoli na przyspieszenie i zakończenie postępowania Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Liczę na rozwagę i mam nadzieję, że apel zmobilizuje poszkodowanych  rolników do zgłaszania strat. Odpowiedzialność i solidarność Państwa są nam dzisiaj szczególnie potrzebne !!!

Wójt Gminy Grudziądz

/-/  Andrzej Rodziewicz