piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Prośba o wyrażenie opinii w sprawie rozkładów jazdy MZK

Informujemy, że od 20 lipca 2020 r. wprowadzone zostaną zmiany w obowiązujących rozkładach jazdy.Na stronie http://mzk.grudziadz.pl/2020/06/01/zmiany-rozkladow-od-20-07-2020-oraz-sugestie-pasazerow/ znajdują się wersje robocze rozkładów jazdy w układzie tabelarycznym z uwzględnieniem poszczególnych typów dnia. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do zapoznania się i wyrażenia swoich sugestii i uwag w terminie do 7 czerwca 2020 r. na adres mailowy Wydziału Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu: transport@um.grudziadz.pl.

Data dodania 02.06.2020