poniedziałek, 06 lipca 2020

Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

30 lat działalności GOPS

Obchodzimy dziś 30-lecie działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Grudziądz. Z tej okazji Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Sekretarzem Gminy Anną Palczewską złożyli życzenia pracownikom GOPS-u.

Święto jest szczególną okazją, aby podziękować za trud i gotowość do służby, dzięki której mieszkańcy mają zapewnioną pomoc w takich dziedzinach jak: rodzina, zdrowie, bezpieczeństwo.

Wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Grudziądz życzymy spełnienia marzeń, zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i niesłabnącej satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku.

Data dodania 01.06.2020