piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

19 maja 2020  roku w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się uroczyste wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielowi Szkoły Podstawowej im. dr. Ludwika Rydygiera w Dusocinie Pani Alicji Wnęk-Mormul.

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz przyjął uroczyste ślubowanie oraz wręczył akt mianowania.

Dokument jest potwierdzeniem zgłębienia wiedzy i poszerzenia umiejętności zawodowych przez nauczyciela. Serdecznie gratulujemy uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego oraz życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

Data dodania 19.05.2020