piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Zakłócenia na liniach komunikacyjnych nr 5 i 6, 11.07.2013 r. - 13.07.2013 r.

Informujemy, że w związku z remontem drogi powiatowej w Zakurzewie, od dnia 11 lipca 2013 r. od godzin popołudniowych linia komunikacyjna nr 6 kursować będzie na odcinku od Mokrego do Leśniewa i z powrotem, trasą zastępczą z wjazdem do miejscowości Zakurzewo od strony skrzyżowania (w kierunku Leśniewa, Wielkiego Wełcza, Białochowa). Autobus dojedzie do początku przebudowywanej drogi i wykonując nawrót powróci na odcinek trasy zastępczej z Leśniewa do Mokrego, odkąd wróci na obowiązującą trasę przejazdu.
Objazdy dla linii komunikacyjnej nr 6 przewidziane są jeszcze w dniu jutrzejszym.
Prace drogowe potrwają do dnia 13 lipca 2013 r. i w związku z tym w sobotę, kursy linii komunikacyjnej nr 5 (w kierunku Białochowa) wykonywane będą również z wjazdem do Zakurzewa od strony skrzyżowania. Kursowanie autobusów po obowiązujących trasach powinno nastąpić od niedzieli tj. 14.07.2013 r.

Za utrudnienia przepraszamy wszystkich pasażerów.

Data dodania 12.07.2013