środa, 01 maja 2024

Imieniny: Józefa, Lubomira, Ramony

Informacja w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy Grudziądz

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców Gminy Grudziądz o aktualne funkcjonowanie Urzędu Gminy Grudziądz przypominamy o zmianie sposobu obsługi interesantów.

Informujemy, że wszystkie sprawy prowadzone są na bieżąco. Został zmieniony sposób przyjmowania korespondencji papierowej od interesantów, którą należy umieszczać w urnie wystawionej na zewnątrz - dokumenty te poddawane są 24-godzinnej kwarantannie.

Bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w wyznaczonym do tego miejscu. Pracownicy urzędu dokonują obsługi interesantów z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności tj. maseczka, przyłbica, rękawiczki.

Podjęte środki mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się COVID-19. Apelujemy o przestrzeganie ograniczeń wprowadzonych na terenie naszego kraju. Aktualne ograniczenia znajdują się na stronie internetowej urzędu w zakładce „KORONAWIRUS”.

Tak jak do tej pory, wszelkie pytania i wnioski można kierować na pocztę email urzędu ug@grudziadz.ug.gov.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 56 45 111 11.

Data dodania 05.05.2020