piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Przetarg na rozbudowę GOKU-u

27 kwietnia Gmina Grudziądz ogłosiła przetarg na rozbudowę wraz z przebudową Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku. Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 12 maja.

Budynek zostanie rozbudowany,  zyska nowozaprojektowaną elewację i nowe wyposażenie wnętrz.

W zakres przebudowy wejdzie m.in. zmiana lokalizacji pomieszczeń, wykonanie schodów wewnętrznych, nadbudowa piętra, wykonanie nowych instalacji i wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Zakończenie robót budowlanych planowane jest na koniec czerwca 2022 roku.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach naboru ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.

Szczegóły dotyczące przetargu pod linkiem:

Data dodania 27.04.2020