środa, 03 czerwca 2020

Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Wstępny plan profilowania dróg gminnych przy użyciu równiarki samojezdnej i walca stalowego wibracyjnego na terenie gminy Grudziądz

Przedstawiamy Państwu wstępny plan profilowania dróg gminnych przy użyciu równiarki samojezdnej i walca stalowego wibracyjnego na terenie Gminy Grudziądz.

Jednocześnie pragnę podkreślić, iż w związku z sytuacja, która w chwili obecnej panuje na terytorium RP tj. stan zagrożenia epidemicznego, przedstawiony harmonogram może ulec zmianie.

Proszę zatem o okazanie społecznego zrozumienia w kwestii, możliwości terminowej realizacji przedmiotowego zadania, z uwagi na panujący stan zagrożenia epidemicznego.

Wstępny plan profilowania dróg gminnych przy użyciu równiarki samojezdnej i walca stalowego wibracyjnego na terenie Gminy Grudziądz.

Data dodania 30.03.2020