piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Przebudowa mostu w miejscowości Szynych

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu informuje, iż w dniu 28 czerwca 2013r. zostanie przekazany plac budowy dla inwestycji polegającej na: "Przebudowa mostu na przepust na Kanale Głównym w miejscowości Szynych w ciągu drogi powiatowej nr 1621C Chełmno - Mniszek".

Wykonawcą robót będzie firma MOST Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Kujawskiej 51A. Zgodnie z umową termin realizacji zadania przewidywany jest w okresie od dnia 1 lipca 2013r. do dnia 31 sierpnia 2013r.

Jednocześnie informujemy, iz w związku z powyższą inwestycją mogą powstać na drodze utrudnienia w ruchu, a także z uwagi na charakter robót (konieczność rozbiórki istniejącego mostu) w pewnym okresie czasu przejazd przez most będzie całkowicie zamknięty.

O terminie całkowitego zamknięcia przejazdu przez most na Kanale Głównym w miejscowosci Szynych poinformujemy Państwa odrębną informacją

Data dodania 28.06.2013