wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Przerwy w dostawie wody w miejscowościach Turznice, Piaski, Kobylanka i Marusza

W dniu 26 marca 2020 r. (czwartek) w godzinach od 14:00 do 20:00 planowane są prace na sieci wodociągowej w związku z realizowana inwestycją wodno-kanalizacyjną.

W związku z powyższym nastąpi brak w  dostawie wody w miejscowościach Turznice, Piaski Kobylanka i Marusza.

Prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę z sieci wodociągowej.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wójt Gminy Grudziądz
                                                                                /-/Andrzej Rodziewicz