piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Utrudnienia w ruchu na odcinku Małe Lniska - Wielkie Lniska

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądz informuje, iż w dniach od 01.07.2013r. (poniedziałek) do 02.07.2013r. (wtorek) droga powiatowa nr 1380C Grudziądz - Nicwałd na odcinku od miejscowości Małe Lniska do miejscowości Wielkie Lniska w godzinach od 8°° do 18°° zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów, z uwagi na wykonywanie przez firmę SKANSKA NDI prac drogowych polegających na ułożeniu warstwy wiążącej na drodze powiatowej.

Data dodania 27.06.2013