wtorek, 31 marca 2020

Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii

Odwołane zajęcia w ramach projektu „Aktywizacja społeczna seniorów na terenie sołectwa Turznice w Gminie Grudziądz”

W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań na terytorium Polski spowodowanych koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo uczestników projektu „Aktywizacja społeczna seniorów na terenie sołectwa Turznice w Gminie Grudziądz”, informujemy, że do odwołania nie odbędą się zaplanowane zajęcia i warsztaty.

O wznowieniu projektu będziemy informować uczestników indywidualnie.

Data dodania 12.03.2020