piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Umowa na budowę sali gimnastycznej w Nowej Wsi podpisana!

Dziś, tj. 11 marca w Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz podpisał z Konsorcjum PPHU EVENTUS Arkadiusz Kalinski  z Inowrocławia i PW Simbud Sp. z o.o. z Bydgoszcz umowę na realizację inwestycji pod nazwą „Budowa Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Nowa Wieś”.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu złożonego z sali gimnastycznej z trybuną liczącą 42 miejsca siedzące wraz z częścią socjalną, pomieszczeniami technicznymi oraz czteroma pomieszczeniami przeznaczonymi do nauki.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie przekazany plac budowy pod realizację inwestycji.

Gmina Grudziądz otrzyma na ten cel dotację w kwocie 1.441.000,00 zł. Sala zostanie wybudowana z programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej.

Termin realizacji całej inwestycji planuje się na koniec I kwartału 2022 roku.

Data dodania 11.03.2020