wtorek, 31 marca 2020

Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii

Odnowa remizo-świetlic w Dusocinie i Wielkim Wełczu - złożono dokumentację

Informujemy, że Gmina Grudziądz złożyła do Lokalnej Grupy Działania Vistula Terra Culmensis dokumentację konkursową na następujące zadania:

- Odnowa i doposażenie remizo – świetlicy w Dusocinie na cele aktywizacji i integracji mieszkańców,

- Odnowa i doposażenie remizo – świetlicy w Wielkim Wełczu na cele aktywizacji i integracji mieszkańców.

Dofinansowanie projektów będzie pochodziło ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 02.03.2020