piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

XX Sesja Rady Gminy Grudziądz

27 lutego w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyła się XX Sesja Rady Gminy Grudziądz. Podczas sesji obecnych było 14 radnych. Podjęto 11 uchwał w następujących sprawach:

1. uchwalenia planu pracy Rady Gminy Grudziądz na 2020 rok.
  2. zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2020 rok.
  3. rozpatrzenia petycji z dnia 28 listopada 2019 r. w zakresie zmiany przepisów prawa miejscowego.
  4. rozpatrzenia petycji z dnia 6 grudnia 2019 r.  w zakresie zmiany przepisów prawa miejscowego.
  5. przekazania do prowadzenia Szkoły Podstawowej im. dr. Ludwika Rydygiera w Dusocinie
    w drodze umowy Fundacji Rozwoju Edukacji Najmłodszych z siedzibą w Węgrowie.
  6. uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych przy drodze powiatowej nr 1399C, obręb Skarszewy, gmina Grudziądz.
  7. nadania nazwy ulicy w miejscowości Mokre.
  8. nadania nazwy ulicy w miejscowości Pieńki Królewskie.
  9. uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego
    w miejscowości Nowa Wieś pomiędzy ul. Leśną i ul. Łąkową.
  10. uzgodnienia przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych pomników przyrody.
  11. uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Grudziądz na lata 2020 – 2023
    z perspektywą do 2026 roku”.

Data dodania 28.02.2020