piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Informacja dla osób poszkodowanych przez GPR „ZIARNO” w Cichoradzu

Wójt Gminy Grudziądz wraz z Przewodniczącą Rady Gminy informują, że wszystkie osoby poszkodowane przez GPR „ZIARNO” w Cichoradzu, mogą składać pisemne zawiadomienia o popełnionych na ich szkodę czynach zabronionych wraz z danymi teleadresowymi i ewentualnymi załącznikami w postaci dokumentów potwierdzających wysokość zobowiązań na adres Prokuratury Okręgowej w Toruniu (ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń) lub składać w biurze podawczym z każdorazowym powołaniem się na sygnaturę sprawy (PO I Ds. 8.2020).

Data dodania 12.02.2020