czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Konkurs na gospodarkę wodno-ściekową rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że wniosek złożony w konkursie na gospodarkę wodno-ściekową pn. „Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Piaski i Linarczyk - Etap IB” został pozytywnie zaopiniowany.

W dniu 22 stycznia 2020 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyjął listę operacji zawierającą informację o kolejności przysługiwania pomocy dla operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na liście znalazło się 65 projektów na łączną wnioskowaną kwotę przyznania pomocy 57 735 954 zł.

Gmina Grudziądz otrzyma dofinansowanie w wysokości 1 086 723 zł. Poglądowy schemat inwestycji zobrazowaliśmy na poniższej grafice.

Ogłoszenie wyników: http://www.mojregion.eu/index.php/prow/aktualnosci-n/konkurs-na-gospodarke-wodno-sciekowa-rozstrzygniety-4445

Data dodania 24.01.2020