piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Rajd rowerowy po obszarze Lokalnej Grupy Działania

Dnia 22.06.2013 r. odbedzie się rajd rowerowy po obszarze Lokalnej Grupy Działania "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję". Trasa liczy ok. 20 km, miejscem docelowym jest fort Twierdzy Chełmno w Rybieńcu.

Celem zadania jest:

• Promocja dziedzictwa kulturowo - historyczno - przyrodniczego obszaru LGD "Vistula-Terra Culmensis".
  • Popularyzacja turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku.
  • Integracja mieszkańców obszaru LGD "Vistula-Terra Culmensis".
  • Prezentacja działalności LGD.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zapoznanie się z Regulaminem Rajdu i dokonanie zgłoszenia u poszczególnych Koordynatorów gminnych:

- dla mieszkańców z gminy Chełmno - Marcin Pilarski (pracownik UG),
- dla mieszkańców z gminy Grudziądz - Jacek Zyglewicz (pracownik UG),
- dla mieszkańców z gminy Lisewo - Halina Chrzanowska (pracownik UG),
- dla mieszkańców z gminy Stolno – Biuro LGD.

Liczba uczestników jest ograniczona (o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń).
Termin zgłoszeń: do 17.06.2013 r. do godz. 14:00

Zarząd LGD "Vistula-Terra Culmensis" serdecznie zaprasza
do aktywnego zwiedzania naszego obszaru.

Data dodania 14.06.2013