czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Prace nad strategią wojewdztwa Kujawsko-Pomorskiego do 2030 roku

Dziś, tj. 14 stycznia w Dworze Artusa w Toruniu, Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wziął udział w konferencji poświęconej planowaniu rozwoju województwa Kujawsko – Pomorskiego w kontekście założeń Polityki Spójności Unii Europejskiej oraz inauguracji prac nad strategią rozwoju Województwa Kujawsko – Pomorskiego do 2030 roku.

Podczas konferencji rozmawiano m.in. o:

- wyzwaniach rozwoju województwa Kujawsko-Pomorskiego na III dekadę XXI wieku jako podstawy do formułowania założeń nowej strategii rozwoju województwa;

- założeniach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2021-2027;

- harmonogramie prac nad dokumentami programowymi, które określają założenia rozwoju województwa Kujawsko-Pomorskiego;

- możliwych kierunkach rozwoju województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Założenia prac nad strategią TUTAJ

Data dodania 14.01.2020